§1
Informacje ogólne
1.1 Regulamin określa warunki funkcjonowania serwisu internetowego listodmikolaja.net.pl, dostępnego pod adresem http://www.listodmikolaja.net.pl/
1.2 Właścicielem serwisu listodmikolaja.net.pl jest REINDEER Łukasz Kretschmann, Siedziba: Broniewskiego 4 / 14, 87-100 Toruń, Nip: 9562170781, Regon: 362551739
1.3 Zamówienia można składać przez Internet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
1.4 Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT 23%.
1.5 Celem serwisu jest świadczenie usługi polegającej na wysłaniu listu od Świętego Mikołaja z Mikołajowej Poczty w Lapońskim mieście Rovaniemi do osoby (zwanej dalej "nadawcą") wskazanej przez użytkownika zamawiającego usługę.
1.6 Wszystkie osoby korzystające z serwisu i zamawiające listy od Mikołaja za jego pośrednictwem oświadczają, że akceptują niniejszy regulamin oraz będą stosować się do jego postanowień. 
1.7 Ozdoba choinkowa, która jest częścią listu może mieć inny wzór niż ten obecny na materiałach promocyjnych. Wybór wzoru odbywa się losowo z określonej puli podobnych słomianych ozdób. 


§2
Słowniczek
2.1 Użytkownik - osoba korzystająca z serwisu w celu pozyskania informacji o usłudze lub osoba korzystająca z serwisu w celu zamówienia usługi.
2.2 Serwis - strona internetowa pod adresem http://listodmikolaja.net.pl, za pomocą której Użytkownik może zamówić usługę.
2.3 Usługa - odpłatne przygotowanie i przesłanie Użytkownikowi listu od Świętego Mikołaja

 

§3
Forma wysyłki
3.1 Wszystkie listy od Św. Mikołaja są wysyłane przesyłką priorytetową.
3.2 Czas dostawy listu priorytetowego z Laponii do Polski zgodnie z regulaminem poczty wynosi 3-5 dni
3.3 List zostaje wysłany na adres podany przez Użytkownika w formularzu zamówienia.

 

§4
Formy płatności
4.1 Akceptujemy następujące formy płatności: przelewy standardowe oraz szybkie przelewy internetowe realizowane przez system płatności Pay U
4.2 W przypadku płatności za pomocą standardowego przelewu, w tytule należy podać numer zamówienia, który Użytkownik otrzyma na podanego w zamówieniu maila, po zakończeniu procesu zakupu listu/listów od Mikołaja


§5
Termin Realizacji Zamówienia
5.1 Wszystkie zamówione listy zostaną wysłane z Poczty Świętego Mikołaja w Laponii 16.12.2016
5.2 Warunkiem wysyłki listu jest zaksiegowana płatność najpóźniej do 12.12.2016

 

§6
Dane osobowe
6.1 W czasie zamawiania usługi użytkownik jest proszony o pozostawienie swoich danych osobowych oraz danych osobowych nadawcy w formularzu zamówienia.
6.2 Dane osobowe nadawcy są potrzebne tylko i wyłącznie do personalizacji treści listu oraz zaadresowania koperty i ne będą wykorzystywane w żaden inny sposób.
6.3 Dane użytkownika są wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówienia i nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób.


§7
Wyłączenie odpowiedzialności
7.1 Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z błędnego wypełnienia formularza.
7.2 Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia, zniszczenia i zagubienia wynikające z zaniedbań Poczty Polskiej i Lapońskiej.


§8
Postepowanie reklamacyjne
8.1 Zgłoszenie reklamacji przez Konsumenta może nastąpić w formie mailowej na adres: biuro@listodmikolaja.net.pl.
8.2 Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 7 dni od dnia wpłynięcia reklamacji do właściciela serwisu.
8.3 W szczególnych przypadkach po uwzględnieniu reklamacji użytkownik otrzyma zwrot całej poniesionej kwoty